Teslimat ve İade Bilgileri

Siparişiniz onaylandıktan sonraki 5 (beş) iş günü içerisinde talep ettiğiniz adrese gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilmektedir.

Alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak kişinin olmaması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için gerekli takip numarasına “Hesabım” menüsü başlığı altındaki "Siparişlerim" kısmında ilgili siparişinizin üstüne tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Siparişler, adına sipariş veren veya verilen Alıcı tarafından bizzat, resimli kimlik ibrazı ve imza karşılığı olmak üzere kargo görevlisinden teslim alınır.

Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açıp içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz.

Teslimat sırasında bizzat kendinizin adreste bulunmaması halinde siparişiniz teslim edilmeyecektir. Teslimat anında Alıcı’nın adreste bulunmaması durumunda, kargo şirketi görevlisi bir haber notu bırakacaktır. Haber notunun bırakılmasını takip eden iş günü itibariyle aynı adrese ikinci uğrama gerçekleştirilecektir. Teslim edilememesi halinde 2 (iki) işgünü içinde Kargo firmasının müşteri hizmetlerini arayıp siparişinizi teslim alabileceğiniz saat aralığını bildirdikten sonra teslimat gerçekleştirilecektir.

Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir.

KARGO SÜRECİ

a) Tüm kargolar MNG Kargo aracılığıyla sizlere teslim edilmektedir. 
b) Satın aldığınız Ürünler, siparişiniz onaylandıktan sonra 5 (beş) işgünü içerisinde kargoya verilir. 
c) Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. 
ç) Teslimat sadece siparişi veren kişiye yapılacaktır. 
d) Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için gerekli takip numarasına “Hesabım” menüsü başlığı altındaki "Siparişlerim" kısmında ilgili siparişinizin üstüne tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

İADE ŞARTLARI

İnternet sitemizden satın aldığınız ürünleri, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 (on beş) gün içerisinde hiçbir sebep belirtmeden iade edebilirsiniz. Mayo, bikini ve iç çamaşırı gibi ürünlerin iadesi hijyenik nedenlerden ötürü firmamız tarafından kabul edilmemekte olup, iade talep edilemeyecek ürünlerin detaylı listesi işbu bilgilendirme yazısının devamında yer almaktadır.

İadenizin işleme alınabilmesi için iade talebinizi aşağıdaki yöntemlerden biri ile bize bildirmeniz gerekmektedir.

 İade durumunda kargo ve hediye kutusu bedeli (30₺) alışveriş tutarından düşülecektir.

Telefon: +90 (212) 244 18 76 
E-posta: [email protected] 
Kargo: Talebinizi iade edeceğiniz ürün ile birlikte yazılı olarak gönderebilirsiniz.
 
İade edeceğiniz ürünü MNG Kargo ile ücretsiz olarak aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.
Alıcı: Polinom Tekstil Pazarlama Sanayi ve Tic. A.Ş.

Adres: Tomtom Mahallesi İstiklal Caddesi No:166 Suriye Pasajı Kat:1 Beyoğlu - İSTANBUL
Telefon: +90 (212) 244 18 76

İade edilecek ürünün ve varsa kutusunun kesinlikle zarar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir. Mayo, bikini ve iç çamaşırı gibi ürünlerin iadesi hijyenik nedenlerle kabul edilmemektedir.

İADE TALEP EDİLEMEYECEK ÜRÜNLER

a) Kişinin isminin ya da isminde geçen bir harfin üzerine işlendiği kişiye özel hazırlanan ürünler, 
b) Kozmetik, mayo, bikini, plaj giysisi, iç giyim vs. tekstil ürünleri de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, iadesi hijyenik bakımlardan hiçbir şekilde uygun olmayan ürünler, 
c) Kullanım hatası ile hasar gören ürünler, 
ç) İade süresi içerisinde kullanılmış, takılmış ya da giyilmiş ürünler, 
d) Jelatin veya paketi bir defaya mahsus açılan ürünler, 
e) Hijyenik sebeplerle küpeler,
 
İnternet sitemizden aldığınız ürünleri, ürünlerimizin satıldığı diğer mağazalarda iade etmek veya değiştirmek mümkün değildir. Aynı şekilde ürünlerimizin satıldığı diğer mağazalardan alınan ürünler de yukarıda belirtilen şekilde kargo ile iade edilemez ve değiştirilemez.

ÖDEMELERİN İADESİ

a) Ürün ödemesi eğer havale yoluyla yapılmışsa hesabınıza 5 (beş) iş günü içerisinde geri ödeme yapılmaktadır. 
b) Ürün ödemesi eğer kredi kartı ile yapılmışsa geri ödeme işlem yapan bankaya bağlı olarak 7-10 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Bu prosedür, firmamız tarafından değil, bankalar tarafından düzenlenmiştir. 
c) Ürün ödemesi eğer taksitli ödemelerle yapılmışsa ilgili tutar kullanılan taksitler gözetilerek bankanız tarafından her ay kredi kartı hesabınıza geri yüklenecektir.

 

DEĞİŞİM ŞARTLARI

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde ürünü kullanılmamış olarak orijinal kutusu, faturası ve kargo paketiyle geri gönderebilirsiniz. Değişim talep ettiğiniz yeni ürünün model, renk ve beden bilgilerini [email protected] adresine e-mail ile bildirebilir veya +90 (212) 244 18 76 numaralı telefondan bize ulaştırabilirsiniz. Değişim yapılacak ürün veya ürünleri MNG Kargo ile karşı ödemeli olarak aşağıdaki adrese yollayabilirsiniz.

Alıcı: Polinom Tekstil Pazarlama Sanayi ve Tic. A.Ş.
Adres: Tomtom Mahallesi İstiklal Caddesi No:166 Suriye Pasajı Kat:1 Beyoğlu - İSTANBUL
Telefon: +90 (212) 244 18 76

 

İNDİRİM KODLARI

İndirim kodları firmamız tarafından aksi belirtilmedikçe tek kullanımlıktır. İade edilen üründe kullanılan kod başka bir alışverişte tekrar kullanılamaz. İade sonrasında sizde kalan ürünler ile satın almaya karar verdiğiniz ürünler, birlikte kampanya şartlarını sağlamıyorsa indirim kodu iptal olur. Sizde kalan ürünlerin indirimsiz/kampanyasız fiyatı hesaplanarak aradaki fark iade tutarından tahsil edilir.